Práve je 29 Mar 2024, 01:47




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk 
Autor Správa

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Veľactení zákazníci!

V tejto téme by som Vás poprosil o vyjadrenie sa k Vašej spokojnosti s rastlinami, informáciami, fotografiami, či akýmikoľvek inými službami a produktami Plantae.sk.
Taktiež uvítam akékoľvek námety na zlepšenie práce, tipy na rozšírenie ponuky, či akékoľvek iné požiadavky.

V mene tímu Plantae.sk ďakujem!

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


15 Júl 2008, 21:04
Profil
Obrázok používateľa

Založený: 26 Júl 2008, 18:07
Príspevky: 29
Odoslať Podakovanie
Chcem sa podakovat celemu timu Plantae za pekne rastlinky, ktore mi uz od Vas prisli a aj za to, ze ste zalozili forum, ktore urcite pomoze mne aj mnohym inym pestovatelom, pri rieseni problemov s pestovanim krasnuckych masozravych rastliniek :D


26 Júl 2008, 18:28
Profil

Založený: 13 Aug 2008, 07:31
Príspevky: 1
Odoslať Vďaka
ďakujem pánovi Parvanovovi za pekné rastlinky salvie divinorum a chcel by som všetkým odporučiť služby Plantae, pretože je to jednička:) rastlinky prišli krásne živé adaptované ;)


13 Aug 2008, 07:40
Profil

Založený: 10 Aug 2008, 10:44
Príspevky: 39
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
ja som spokojna s rastlinkami z plantae.sk, hoci som si objednala len raz

_________________
Tesi ma, Ivana Majerova


14 Aug 2008, 17:55
Profil

Založený: 20 Aug 2008, 12:55
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Rad by som sa podakoval timu plantae.sk - rovnako ako pri minulej objednavke, aj pri najnovsej som maximalne spokojny s rastlinkami, rychlostou vyexpedovania zasielky, balickom ako aj odbornou pomocou pri kultivacii a aklimatizacii rastlin. Balicek prisiel hned na druhy den a s rastlinami neboli ziadne problemy, momentalne sa aklimatizuju a su v dobrom stave. Vase sluzby mozem znamym len odporucit :)


20 Aug 2008, 13:02
Profil

Založený: 13 Aug 2008, 15:46
Príspevky: 35
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Jejda mister R :)
Platí to isté ako vyššie napísal Mišo, keďže rastlinky objednával on, ale zároveň by som chcel poďakovať za toto fórum. Myslím si, že je to nadštandartná služba a neviem, čo by som bez nej robil :) Veľká vďaka


20 Aug 2008, 21:12
Profil

Založený: 10 Aug 2008, 10:44
Príspevky: 39
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
teraz som si nedavno objednala rastlinky aj semena z plantae a musim povedat, ze som spokojna, zasielka prisla skoro do 3 dni a rastlinky prisli vsetky v poíriadku,
takze ja mam len kladny nazor a viem ze ked budem objednavat tak zase z plantae.sk

_________________
Tesi ma, Ivana Majerova


27 Aug 2008, 17:18
Profil

Založený: 27 Aug 2008, 18:04
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Ďakujem Plantae za včasné vybavenie , som spokojný rastliny dorazili v poriadku a v skvelej forme.


27 Aug 2008, 18:19
Profil
Obrázok používateľa

Založený: 01 Sep 2008, 17:35
Príspevky: 3
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
So službami plantae.sk som veľmi spokojný,služby sú rýchle, radi a s ochotou sa prispôsobia potrebám zákazníkov.
Rastlinky sú pekné,s láskou vypestované a je veľa druhov na výber. Doporučujem plantae.sk


01 Sep 2008, 18:52
Profil

Založený: 05 Sep 2008, 18:09
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Rastlinky došli v poriadku. Nečakal som ich tak rýchlo. Sú super som veľmi spokojný...


05 Sep 2008, 18:12
Profil

Založený: 10 Sep 2008, 13:56
Príspevky: 1
Odoslať Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Rastlinky prišli pekne rýchlo Šalvie, sú pekné, pevné... až na ja jednu, ktorá bola akoby nasilu prehnutá... ( Ale dúfam že ju to nejako nepoznačí ) Zasadil som do 15L " Kvetináča " a budem písať krásne postupy rastu :)


10 Sep 2008, 14:14
Profil

Založený: 08 Okt 2008, 17:07
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Salvia dosla krasna :-) po miernom zdrzovani slovenskej posty. Mierne uvadnuta s dost poohybanou stonkou. Ale hned na druhy den sa krasne zozbierala a uplne "vystrela" :-). Ale mal by som jednu otazocku. Jeden list zacal dost cerniet. Uz asi polovicu listu pokryli nepekne cierne skrvrny. Mozem sa ho zbavit alebo cakat kym sam odpadne?


14 Okt 2008, 13:27
Profil

Založený: 17 Okt 2008, 08:39
Príspevky: 1
Odoslať spokojnost
Dobry chcel by som vyjadrit maximalnu spokojnost so sluzbami.

Rastlinky dosli krasne, plne zivota (i napriek 4 dnovej ceste).

Dakujem


17 Okt 2008, 08:41
Profil

Založený: 09 Nov 2008, 21:35
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Vsetky rastlinky z plantae prisli vporiadku. Pekne rastu, robia mi radost, takze uplna spokojnost. Vrelo odporucam. ;)


29 Nov 2008, 15:37
Profil

Založený: 22 Apr 2009, 17:54
Príspevky: 22
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den,

dnes mi prisli od Vas MR, europske tucnice som dal do keramickej misy a je vonku na severnej strane a ostatne rosicky som dal vonku do kvetinaca a do akvarka a ked sa aklimatizuju presadim ich priamo do vonkajsiho raseliniska priamo do raseliny bez kvetinaca, co sa tyka bublinatky ktoru ste mi poslali ako bonus, nemozem si pomoct ale akosi nemozem prist jej na chut vyzera ako trocha zelenej slamy, neviem ani kde to ma koene, jednoducho som ju dal do kvetinaca do raseliny mokrej ale skor polozil ako zasadil lebo vobec neviem kde to ma korene a je vnutri v akvarku spolu s krciaznikmi, ktore mam tiez od Vas. Ved uvidim ak zacne nejaky problem hned to tu napisem a poziadam o pomoc.
Inak s Vasimi sluzbami som spokojny aj minuly rok ste mi poslali a niektore mam este a tie co nemam tak to bola moja chyba a preto som uvital toto forum, kde aj to co bude biedne tak mi tu urcite pomozete, aspon dufam, verim Vam

Tak teda nech nam to rastie


22 Apr 2009, 18:06
Profil

Založený: 14 Máj 2009, 23:25
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den,

Rastlinky prisli hned na druhy den po odoslani, boli vo vybornom stave - dobre zabalene, cize som velmi spokojny a aj co sa tyka prijemneho pristupu pana Parvanova. Urcite si este daco objednam. :)

Bc. Marcel Augustin


14 Máj 2009, 23:31
Profil

Založený: 19 Máj 2009, 16:45
Príspevky: 1
Odoslať Podakovanie
Chcem sa podakovat vsetkym ktory spolupracuju s Plantae za velmi pekne kaktusy a sukulenty prisli pekne a hned som si ich aj poadil a poradil som sa o tom ako to mam spravit dobry pristup jednoducho super ;)


22 Máj 2009, 21:06
Profil

Založený: 08 Jún 2009, 17:14
Príspevky: 5
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Som veľmi spokojný s kvalitou rastlín a aj napriek nedorozumeniu s výmenou zásielok si do konca mesiaca ešte rastlinky objednám.
No posúďte :


Prílohy:
DSC03405.jpg
DSC03405.jpg [ 132.44 kB | Zobrazená 27301 krát ]
DSC03402.jpg
DSC03402.jpg [ 85.35 kB | Zobrazená 27299 krát ]
09 Jún 2009, 16:53
Profil

Založený: 14 Jún 2009, 08:02
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den, zasielka prisla a vsetko je v najlepsom poriadku. Aloe su pekne a vyzeraju silne, calea je tiez v dobrej "kondicii". Momentalne sa aklimatizuju a su v dobrom stave. Rad by som sa Vam podakoval za ustretovost a rychle vybavenie objednavky a ochotu pri zodpovedani mojich otazok. So sluzbami plantae.sk som velmi spokojny. Jednoznacne odporucam. Coskoro budem znovu objednavat dalsie rastlinky (hned ako budu dostupne). Este raz dakujem za cely projekt plantae.sk a toto forum.

S pozdravom

RG


14 Jún 2009, 08:15
Profil

Založený: 08 Jún 2009, 17:14
Príspevky: 5
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Zásielka mäsožraviek prišla v poriadku ,,na prví raz". Už sa idú sadiť rastlinky.


17 Jún 2009, 14:01
Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]