Práve je 18 Dec 2017, 08:02

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 104 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 15 J├║n 2017, 14:50
Pr├şspevky: 2
Odosla┼ą Re: Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk
Som ├║plne nov├Ż, za─Ź├şnaj├║ci pestovate─ż m├Ąso┼żraviek a z p. Parvana som o k├║pe mucholapiek " otravoval" u┼ż asi od apr├ş─ża 2017. Samozrejme som najprv ┼żiadal rady a inform├ície o pestovan├ş hlavne mucholapiek, pri─Źom mi st├íle vych├ídzal v ├║strety/aj ke─Ć niektor├ę ot├ízky boli trivi├ílne hlavne pre sk├║sen├Żch pestovate─żov/ On mi v┼íak ve─żmi ochotne odpovedal na v┼íetky moje ot├ízky.
─îo sa t├Żka k├║py rastl├şn, som nadmieru spokojn├Ż, objednal som v pondelok ve─Źer, v utorok boli vyexpedovan├ę a doru─Źen├ę v stredu. rastlinky boli v┼íetky v poriadku, ─Źist├ę, bez star├Żch listov. ─îakal som trochu v├Ą─Ź┼íie exempl├íre, no z mojej neznalosti som si myslel, ┼że mi pr├şdu rastliny ako na fotk├ích. U┼ż mi je jasn├ę, ┼że na foto to je nieko─żko rastl├şn v plnej sile. Rastlinky som zasadil, dal som ich aklimatizova┼ą a m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że u┼ż na druh├Ż de┼ł sa v┼íetky zdvihli a za─Ź├şnaj├║ vyh├í┼ła┼ą mal├ę listy. Tak┼że som ve─żmi spokojn├Ż.
M├ím v┼íak dos┼ą zl├ę sk├║senosti s Carniplants.eu, kde som si objednal prv├ę rastlinky, pri┼íli mi po t├Ż┼żdni, v┼íetky ─Źierne, tak┼że som zasadil doslova len korienky, no po nejakom ─Źase mi u┼ż za─Źali p├║┼í┼ąa┼ą mal├ę listy. No poviem V├ím pravdu, bol som dos┼ą sklaman├Ż. U┼ż budem objedn├íva┼ą len od Plantae.sk!

17 J├║n 2017, 15:15

Zalo┼żen├Ż: 04 J├║l 2017, 20:46
Pr├şspevky: 1
Dobr├Ż ve─Źer ve─żmi pekne ─Ćakujem za rastlinky d├║fam ┼że sa pr├şjmu a pekne mi vyrast├║ a v─Ćaka aj za bonus :) u┼ż s├║ v┼íetky zasaden├ę.─îo sa t├Żka r├Żchlos┼ą zaslania tam som nad mieru spokojn├í te┼í├şm sa na ─Ćal┼íie m├Ąso┼żravky ;)

04 J├║l 2017, 21:01

Zalo┼żen├Ż: 05 Okt 2017, 17:07
Chcem sa podakovat za rastlinku a bonus vsetko prislo v poriadku a rychlo. :D

05 Okt 2017, 17:14

Zalo┼żen├Ż: 10 Nov 2017, 13:02
Dobry den prajem,

Skladam klobuk pred sposobom balenia rastlin. Naozaj vybrusene. Po rozbaleni bolo jasne ze na poste neriesili kde je vrchna, alebo spodna cast balika. Nevadi, vdaka sposobu balenia. Vsetko az na Mimozu vyzeralo zdrave a zive. A po troch dnoch trpnutia sa aj mimoza ukazala byt ziva :)

Dakujem pekne za rastliny a rady

13 Nov 2017, 14:03
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 104 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]