Práve je 28 Mar 2024, 08:54




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk 
Autor Správa

Založený: 15 Jún 2017, 14:50
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Som úplne nový, začínajúci pestovateľ mäsožraviek a z p. Parvana som o kúpe mucholapiek " otravoval" už asi od apríľa 2017. Samozrejme som najprv žiadal rady a informácie o pestovaní hlavne mucholapiek, pričom mi stále vychádzal v ústrety/aj keď niektoré otázky boli triviálne hlavne pre skúsených pestovateľov/ On mi však veľmi ochotne odpovedal na všetky moje otázky.
Čo sa týka kúpy rastlín, som nadmieru spokojný, objednal som v pondelok večer, v utorok boli vyexpedované a doručené v stredu. rastlinky boli všetky v poriadku, čisté, bez starých listov. Čakal som trochu väčšie exempláre, no z mojej neznalosti som si myslel, že mi prídu rastliny ako na fotkách. Už mi je jasné, že na foto to je niekoľko rastlín v plnej sile. Rastlinky som zasadil, dal som ich aklimatizovať a môžem povedať, že už na druhý deň sa všetky zdvihli a začínajú vyháňať malé listy. Takže som veľmi spokojný.
Mám však dosť zlé skúsenosti s Carniplants.eu, kde som si objednal prvé rastlinky, prišli mi po týždni, všetky čierne, takže som zasadil doslova len korienky, no po nejakom čase mi už začali púšťať malé listy. No poviem Vám pravdu, bol som dosť sklamaný. Už budem objednávať len od Plantae.sk!


17 Jún 2017, 15:15
Profil

Založený: 04 Júl 2017, 20:46
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobrý večer veľmi pekne ďakujem za rastlinky dúfam že sa príjmu a pekne mi vyrastú a vďaka aj za bonus :) už sú všetky zasadené.Čo sa týka rýchlosť zaslania tam som nad mieru spokojná teším sa na ďalšie mäsožravky ;)


04 Júl 2017, 21:01
Profil

Založený: 05 Okt 2017, 17:07
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Chcem sa podakovat za rastlinku a bonus vsetko prislo v poriadku a rychlo. :D


05 Okt 2017, 17:14
Profil

Založený: 10 Nov 2017, 13:02
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den prajem,

Skladam klobuk pred sposobom balenia rastlin. Naozaj vybrusene. Po rozbaleni bolo jasne ze na poste neriesili kde je vrchna, alebo spodna cast balika. Nevadi, vdaka sposobu balenia. Vsetko az na Mimozu vyzeralo zdrave a zive. A po troch dnoch trpnutia sa aj mimoza ukazala byt ziva :)

Dakujem pekne za rastliny a rady


13 Nov 2017, 14:03
Profil

Založený: 13 Jún 2015, 23:32
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Zdravíčko.

Tiež veľmi rád pochválim tento obchod. Ďakujem za rastlinky, za rady aj čas mne venovaný. Toto je moja druhá objednávka a určite nebude posledná. Fakt každému odporúčam.

Ďakujem.


09 Nov 2018, 10:03
Profil

Založený: 09 Nov 2019, 14:22
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Chcela by som sa touto cestou poďakovať za objednané rastlinky - všetky došli v poriadku, v dobrom stave a samotná komunikácia a dohovor, spätná väzba bola rýchla, čiže absolútna spokojnosť.


09 Nov 2019, 14:26
Profil

Založený: 18 Nov 2019, 14:03
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Thanks for everything. Certainly, I will shop again in next time.


18 Nov 2019, 16:39
Profil

Založený: 23 Sep 2022, 13:55
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dnes som si vyzdvihol balík s rastlinami na pošte. Došli v poriadku bez nejakej ujmy ktorú by mohli utrpieť transportom. Ďakujem aj za darček navyše :) . Určite si objednám niečo z vašej ponuky aj nabudúce.


23 Sep 2022, 14:09
Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]