Práve je 28 Mar 2024, 09:08




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk 
Autor Správa

Založený: 12 Júl 2011, 20:33
Príspevky: 21
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dnes mi prišli Salvie vo veľmi dobrom stave. Rastlinky vyzerajú nad moje očakávania. Zasadil som, fóliu dal som a veľmi spokojný som. Ďakujem. Držte palce nech to pekne bez problémov rastie. Potom sa budú objednávať aj ďalšie :)


12 Júl 2011, 20:46
Profil

Založený: 21 Júl 2011, 11:32
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Ja sa chcem taktiež poďakovať, objednané Sarracenie vyzerajú skvele. Len na potvrdenie a dôkaz filozofie plantae.sk, že naozaj nejde o zárobok: včera som bol v Hornbachu v Košiciach. Na moje počudovanie som tam našiel niekoľko Sarracenií ozaj v žalostnom stave veľkosťou porovnateľné s tými, ktoré som si objednal z plantae.sk. Rozdiel však bol v tom, že v Hornbachu si pýtali 25e za kus a dať 25e za jednu rastlinu na to, aby mi doma skapala... Som rád, že som objavil túto stránku odporučim ju každému pestovateľovi.
Ďakujem, samozrejme aj za bonusy :)


21 Júl 2011, 11:47
Profil

Založený: 18 Aug 2011, 08:33
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
dakujem za zaslane rastlinky, dosli v poriadku zabalene a hned druhy den po odoslani....uz si zvykaju.....v novom prostredi....
prajem vsetkym uspesny den
samko


18 Aug 2011, 08:36
Profil

Založený: 21 Sep 2011, 18:38
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Ďakujem za krásne rastlinky. Balík prišiel v absolútnom poriadku. Som maximálne spokojná ako s doručením, tak aj s rastlinkami.
Ešte raz ďakujem ;)


21 Sep 2011, 18:43
Profil

Založený: 26 Okt 2011, 17:40
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Tak dnes mi dorazily rostlinky i do české republiky a musím říct že vše v naprostém pořádku,rostlinky v plné síle. děkuji ;)


26 Okt 2011, 17:43
Profil

Založený: 10 Apr 2012, 10:46
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Rastlinky prišli vo výbornom stave. Chcem sa poďakovať celému plantae za rastliny ktoré mi prišli. Pridím fotky rastliny. Rozmýšlam či ju nedám do dlhšieho a ušieho kvetináča pretože sa bojím že keď tam budú kržiačky položené tak zhnijú.

Obrázok

Obrázok


22 Máj 2012, 14:30
Profil

Založený: 21 Apr 2010, 16:03
Príspevky: 2
Odoslať Re: objednavka
rastlinky dosli trosku s oneskorenim /balicek bol trosku poskodeni/, ale inak som spokojny ,rastlinky pekne,aj po viac kusoch - plus nejaky ten bonusik.Dakujem a odporucam.


27 Máj 2012, 17:09
Profil

Založený: 22 Jún 2012, 17:31
Príspevky: 6
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
S rastlinou som veľmi spokojný :) Aj napriek oneskorenému doručeniu sa rastlina drží v poriadku.

Obrázok


27 Jún 2012, 15:38
Profil

Založený: 21 Jún 2012, 04:11
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Michal zásielka prišla v poriadku, vrátane pekného bonusu. Teší má to že sa našli tučnice, ktoré boli označené ako nedostupné. Ešte raz dík .


12 Júl 2012, 20:21
Profil

Založený: 19 Júl 2012, 08:02
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Vcera mi prisli rastlinky vsetko ok tesim sa Arum cornutum ako bonusu a este by som chcel poznamenat ze medzi tymi tromi Drosera capensis bola este jedna taka malicka takze neviem ci to bol zamer alebo nahoda ale tak uvidim ako sa ujme... Kazdopadne dakujem za super servis plantae a vrele odporucam vsetkym ;)


19 Júl 2012, 08:10
Profil

Založený: 12 Sep 2012, 18:32
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Rastlinky prišli v poriadku, aj keď pri slovenskej počte je to malý zázrak. Nálepka "krehké" asi pre nich veľa neznamená.
Bonus príjemne prekvapil. Rovnako aj ústretový prístup. Dúfam že rastlinkám sa bude dariť.
Ďakujem.

Edit:
pre tých čo si nevedia predstaviť balenie (:

Obrázok
Obrázok


12 Sep 2012, 19:09
Profil

Založený: 14 Sep 2012, 22:49
Príspevky: 2
Odoslať poďakovanie
Chcel by som sa pridať k spokojným zákazníkom.


15 Sep 2012, 04:59
Profil

Založený: 01 Okt 2012, 17:01
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry Den,
Masozravky mi prisli pred 2 tyzdnami a vyzera ze sa asi uchytili, pridavam obrazky aby ste to mohliu pousit a rad si neham poradit lebo som totiz uplny zaciatocnik a su to moje prv epokusy. Ako substrat som pouzil raselinu znacky Bora a mam ich uz 2 tyzdne v umelom "skleniku" aby mali dostatocnu vlhkost. Neviem vsak ako dlho sa odporuca ich takto udrziavat. Vdaka za rady a prajem kazdemu vela uspechov pri pestovani :)


01 Okt 2012, 17:17
Profil

Založený: 09 Máj 2013, 18:54
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Ďakujem za pekné rastliny. S dodávkou a s prístupom som veľmi spokojný, každému vrelo odporúčam.


09 Máj 2013, 18:58
Profil

Založený: 14 Aug 2013, 14:35
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Chcem sa podakovať za rýchle dodanie a krasne zdrave rastlinky som veľmi spokojny a ak by som mohol dať svoj typ na skvalitnenie:nebolo by lepšie pre zakaznikov aby rastlinky chodily už presadene v maličkych črepnikoch pre nas začiatočnikov by to bolo lepšie.

Kvetinarstva nemávaju substraty na tieto rastlinky a je dosť ťažke zohnať hoci čo okolo tychto nadhernych rastliniek.


14 Aug 2013, 14:52
Profil

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
O probléme so substrátmi, samozrejme, vieme. Pri súčastných cenách prepravy zásielok to však nemožno riešiť. Mnohí zákazníci už tieto ceny nie sú schopní akceptovať, takže substráty neposielame. Ak by sme ich však posielali, aj tak by museli byť v krabici oddelene. Rastlina, posadená v kvetináči, by (napriek tomu, že sa posielajú s označením "krehké") došla ako neidentifikovateľná zmes substrátu so zvyškami rastliny :(.
Každopádne ďakujeme za tipy.

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


04 Sep 2013, 10:26
Profil

Založený: 08 Sep 2013, 16:26
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Komunikácia s predajcom: 100%
Rýchlosť doručenia: enormná :shock: 100%
Kvalita výrobku: zatiaľ neviem posúdiť, ale na základe komunikácie, predpokladám pozitívne výsledky. :)) Rašelinník vo výbornej kvalite s bonusom Trientalis europea.

Plantae.sk doporučujem všetkým. Poradia, sú rýchli a cenovo ľudoví.


10 Sep 2013, 10:14
Profil

Založený: 01 Okt 2013, 08:18
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Jednoznačně doporučuji. Profesionalní přístup, rostliny přišly i přes skoro 4 denní cestu díky dobrému zabalení ve skvělém stavu, navíc s milým bonusem. :lol:


01 Okt 2013, 18:34
Profil

Založený: 28 Nov 2013, 20:47
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Ďakujem pánovi Parvanovi za pekné rastliny Šalvie Lekárskej a Divotvornej, ktoré prišli v celkom dobrom stave nato aká bola vonku zima (-3) a aj za BONUS (1 divinorum, 2 lekárske). Keď sa rastliny aklimatizujú uploadnem pár fotiek ako sa im darí ;-)


30 Nov 2013, 16:46
Profil

Založený: 14 Máj 2014, 12:02
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Objednávala som z plantae.sk prvý krát, ale nedá mi, aby som tu nenapísala. Som spokojná s celou objednávkou a tiež s prístupom a komunikáciou. Pri mojej objednávke sa stala chyba a jedna rastlina nedorazila. Na reklamáciu mailom mi bolo do 24 hodín odpovedané a raslina mi dorazila o týždeň neskôr. K objednávke som dostala aj bonus, z čoho som bola veľmi milo prekvapená. Z mojej strany obrovská spohojnosť a vďaka. Určite si v budúcnosti ešte niečo objednám a budem odporúčať známym. Ešte raz ďakujem a prejem veľa úspechov.


14 Máj 2014, 12:12
Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]