Práve je 15 Okt 2019, 17:42

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 2 ] 
Pochv├í─żte sa ├║rodou 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 05 Jan 2010, 23:45
Pr├şspevky: 33
Odosla┼ą Pochv├í─żte sa ├║rodou
─îauko. Sez├│na je u┼ż za nami a ─Źak├í n├ís zima :| . Ako ste na ┼łu pripraven├Ż? Ak├║ ste tento rok zo┼żali ├║rodu? :D Ja hodnot├şm tento rok ako jeden z dobr├Żch. Zo za─Źiatku sa s├şce rastlink├ím nedarilo, tie da┼żde dali zabra┼ą asi ka┼żd├ęmu, ale nakoniec aj po─Źasie dostalo rozum a celkov├Ż v├Żsledok nie je tak zl├Ż. Hrd├Ż som obzvl├í┼í┼ą na n├ídielku kvetov Leonotisu, ktor├ę som skoro nest├şhal zbiera┼ą. Celkovo odhadujem su┼íinu na tak├Żch 200g zo 7 rastl├şn. Aj Caleu mus├şm pochv├íli┼ą, s├şce zo za─Źiatku to ani s ┼łou nevyzeralo ru┼żovo no nakoniec sa prebrala k ┼żivotu a moment├ílne m├í aj jedno dvoj─Źa, ktor├ę sa tie┼ż skvelo ujalo. L├şstky som zbieral priebe┼żne, nikdy som ich nejak ┼ípeci├ílne neodkladal, ale nejak├ę to mal├ę mno┼żstvo bolo st├íle po ruke. No a posledn├Ż na mojom "jed├ílnom l├şstku" :D bol Tagetes, ktor├Ż bol pred─Źasne zabit├Ż. Mno┼żstv├í som taktie┼ż nejako ┼ípeci├ílne ner├ítal, rovnako ako Calea bolo v┼żdy nie─Źo po ruke. Moment├ílne mi u┼ż z neho nezostalo ni─Ź, iba semienka na ─Ćal┼íiu, d├║fam ┼że pre v┼íetk├Żch ├║spe┼ín├║ sez├│nu ;) . Tak sa teda pochv├í─żte, ako ste na tom vy... :?:

03 Nov 2010, 16:48

Zalo┼żen├Ż: 02 J├║l 2010, 16:19
Pr├şspevky: 34
Odosla┼ą Re: Pochv├í─żte sa ├║rodou
asi 28g listov zo salvie a 2g 5x extraktu nic moc :?

13 Nov 2010, 12:28
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 2 ] 

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]