Práve je 24 Okt 2019, 03:01

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 4 ] 
St├ęvia 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 08 Apr 2008, 14:20
Pr├şspevky: 7
Odosla┼ą St├ęvia
M├í niekto sk├║senosti s vyu┼żit├şm st├ęvie aj in├Żm sp├┤sobom, ako je sladenie ─Źaju, napr. pri pe─Źen├ş? Zauj├şmalo by ma najm├Ą mno┼żstvo, forma - ─Źerstv├í, su┼íen├í, nakr├íjan├í, pomlet├í...

07 Máj 2009, 12:08

Zalo┼żen├Ż: 10 Okt 2010, 19:27
Pr├şspevky: 16
Odosla┼ą Re: St├ęvia
St├ęvia- sa d├í pou┼ż├şva┼ą aj pri kozmetike nam├í─Źan├ę listy sa d├ívaj├║ na tv├ír a maj├║ protiz├ípalov├ę ├║─Źinky taktie┼ż do pe─Źenia napr sa hod├ş k divine a in├Żm je to len na predstavivosti taktie┼ż sa d├í spravi┼ą vodn├Ż extrakt presnej┼í├ş postup je dole na str├ínke ale aj alkoholov├Ż ja osobne som nesk├║┼íal iba l├şstky som ┼żul len neviem ─îi aj v├ím trochu pripom├şna St├ęvia kozinu man┼żelka ju tam c├şti ja nie len ma to mrz├ş lebo v─Ćaka tomu jej to nechut├ş dala by sa t├í chu┼ą nejako ovplyvni┼ą?!

Str├ínka o St├ęvii:
K├│d:
www.zelenycukor.sk

18 Okt 2010, 21:49

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 585
mozno to znie trosku drsne, ale za pokus by mohlo stat, keby ste manzelke naservirovali kozacie a po nom na kostovku steviu. urcite by prevnimala rozdiel a mozno by to ovplyvnil vnimanie stevie v pozitivnom svetle.

19 Okt 2010, 10:03

Zalo┼żen├Ż: 10 Okt 2010, 19:27
Pr├şspevky: 16
No neviem neviem st├íle hovor├ş ┼że v tom c├şti nie─Źo ┼żivo─Ź├ş┼íne :shock: a neviem ako je to mo┼żn├ę sk├║sim ju nejako ochutit :D

19 Okt 2010, 14:35
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 4 ] 

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]