Práve je 29 Mar 2024, 05:41




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 67 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej 
Autor Správa

Založený: 21 Jún 2013, 10:07
Príspevky: 3
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
Zdravim vas.
Mam na vas prozbu.
Vie niekto postup vyrobi kvapiek zo salvie.nieco podobne ako boli kvapki LSD?
Dik


21 Jún 2013, 10:17
Profil

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
kvapky? ake kvapky by to mali byt?

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


22 Jún 2013, 08:09
Profil

Založený: 21 Jún 2013, 10:07
Príspevky: 3
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
Cistí roztok salvinorinu,co sa moze pouzit vo forme kvapiek,na miesto fajcenia.
'par kvapiek do napoja a rauš zaruceny.
Dik za reakciu


22 Jún 2013, 09:17
Profil

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
o kvapkach som nepocul...
akurat, ze salvinorin sa v zaludku stravi, je to teda neucinne. daky link na info o kvapkach, ci ich ponuku z nejakeho eshopu?
vyextrahovat sa da, aj cisty krystalicky sa da ziskat, receptov je plno na nete, staci googlit "salvia divinorum extraction". dake info i tu:
viewtopic.php?f=19&t=117

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


22 Jún 2013, 13:57
Profil

Založený: 21 Jún 2013, 10:07
Príspevky: 3
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
Dik za info.
Tie kvapki som chcel spravit tak ze najskvor zýskat cistý kristal-extrakt a potom ten dako riedit do dakeho roztoku a pak podavat fo forme kvapiek-ak sa travi salvinorin,tak dam pod jazyk.len neviem ci takito roztok moze ostat na svetle ked sa salvinor nici v svetle.


22 Jún 2013, 14:52
Profil

Založený: 16 Nov 2013, 15:04
Príspevky: 1
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
Včera som vyskúšala extrakt šalvie 60x...v pipe shope nemali 40-tku ktorú sme chceli, tak sme zobrali najmenšie čo mali. Vyskúšala som ju po prvý krát, nehulím, neberiem žiadne drogy, šalvia mala pre mňa mystický charakter a preto som ju chcela vyskúšať...zážitok bol neuveriteľný. Nepamätám sa čo sa stalo keď som si tri krát potiahla zo suchého bonga, ale odišla som z tejto reality. Opustila som pravdepodobne telo, pretože so vôbec nepamätám, čo sa s ním počas asi 10 minút dialo. Priateľ mi to ukázal na videu, bolo to celkom desivé, kričala som, vzlikala som, smiala som sa, vyzerala som ako retard, nevedela som sa hýbať, len som sebou mykala...predpokladám, že ego a telo sa nevedelo vysporiadať s tým, že som "odišla". Ja som ale o sebe nevedela, že takto vyzerám a toto robím. Išla som ďaleko, ďaleko až na začiatok všetkého, nebolo tam nič, len tma a predsa sme sa vzájomne videli s bytosťami, ktoré tam boli, neexistoval tam čas, niekde v diaľke som videla blikajúce hviezdy, vyzeralo to ako okraj vesmíru (alebo jeho stred?). Bytosti boli čierne a biele, ale všetky boli dobré, cítila som sa pri nich ako doma. Niečo mi vraveli, no väčšinu si nepamätám, zdalo sa mi že som tam s nimi celé veky. Zrazu som musela odísť, povedali, že treba ešte niečo dokončiť, že tam s nimi ešte byť nemôžem, že sa musím vrátiť.

Vtedy to začalo byť nepríjemné. Zrazu som si uvedomila, že som akási malá a musím sa preštverať späť. Nedá sa to veľmi slovami opísať, ale ako keby som skladala rebrík zo seba samej. Nie však z tela, ale z mojej duše/osobnosti/bytia. A vždy keď som prekonala jeden stupienok a poskladala sa o kúsok viac, mala som pocit, že som už na konci, že som sa konečne zobudila, ale vždy som sa zobudila len do nového a nového sna. Stratila som orientáciu, celé to trvalo veky, spanikárila som, bála som sa, pretože som zrazu zistila, že nič nie je skutočné, ani môj terajší život, že je to len ilúzia, hlúposť, niečo čo môže zmiznúť lusknutím prsta, že celý môj život trvá ako lusknutie prsta. A v tejto dezorientácii mi bolo dovolené (neviem kým, proste som vedela, že mi to niekto dovolil) pozrieť sa z vyššej perspektívy. Zrazu som uvidela milióny a milióny takýchto "rebríkov", uvedomila som si, že ľudia ktorých stretávam pri štveraní sa po rebríku sú dávne spomienky z iných životov?, videla som Zem (našu planétu), ku ktorej smerovali mnohé tieto rebríky, ale iné išli niekam oveľa ďalej, míňali ju a ja som nedovidela na koniec. Bolo to obrovské, nepredstaviteľné, nepochopiteľné mojím terajším mozgom a vnímaním. Pochopila som, že som časť niečoho veľkého, veľmi malá časť, aj atóm by bol veľa, že som len myšlienka, alebo len malá časť myšlienky, že to celé je väčšie milionkrát väčšie a my všetci sme toho súčasťou. My všetci sme jedno a neoddeliteľní navzájom a ten náš rebrík každý jeden má zmysel.

Uvedomila som si, že obtajlúnky, ktoré sa vykreslovali ako som rebrík prekonávala, ako nejaké miestnosti boli dávne spomienky, než som videla z vyššej perspektívy, nedokázala som tie spomienky zachytiť, len som okolo nich prefrčala, len sa mihli, ako pri rýchlej jazde rýchlovlakom, alebo rýchlym autom. Ako som mala pohľad z vyššej perspektívy, tak som zachytila jednu spomienku, zrejme na minulý život a moju smrť. Nedá sa povedať s istotou že to boli minulé životy, ale patrilo to ku mne a ani som to nebola ja taká ako som teraz, bola som to ja inak, bola tam len jedna časť môjho terajšieho ja..A všetko sa dialo naraz, trvalo to veky, všetko som naraz prežívala a dokázala si uvedomovať. Od spomienky na smrť som prešla do terajšieho života, do detstva vyjavili si mi útržky, ktoré si reálne nepamätám, ale ktoré som zrejme prežila, v podstate nepodstatné veci, ako som plakala, či rodičia sa inokedy smiali a boli šťastní...Až som sa vrátila do môjho bytu, videla som ho z vonka, pred tým som videla osvetlené mestá, rieky, hory...akoby som letela a vracala sa...až som prišla do bytu, ale bolo to iné, mal viac vrstiev a ja som musela nájsť tú správnu.

Videla som, že rebrík pokračoval ďalej, za tento byt a túto realitu a tento moment, ale tam som ísť nechcela, videla som tam svetlá, deti, ale len veľmi stroho. Keď som sa vracala, všetko sa vlnilo, akoby sa hmota dostávala do svojich proporcií a kontúr, vedela som že sa vraciam do "reality", ale ani tá nie je skutočne reálna, je to len ilúzia...cestou keď som stratila orientáciu a spanikárila som a videla Všetko, tak som sa začala samu seba presviedčať o realite, uvedomovať si kde bývam, čo tam robím, kto som, že som si dala šalviu, aby som našla nejakú istou a záchytný bod, pretože to čo som videla nabúralo celé moje vnímanie o realite. Nakoniec som sa vrátila, šťastná a nedokázala som slovami povedať čo som vlastne videla. Ani toto čo som napísala nie je presné, ale skreslené, nedá sa to totiž vôbec slovami vyjadriť.

Bol to nepríjemný výlet, pretože sa mi zrazu všetko rozpadlo, zistila som, že nič čo tu vidím nie je skutočné, že celý život je blbosť, ale pritom je dôležitý. že nie je dôležité naháňať sa za peniazmi, mať majetky a kariéru...že všetko treba robiť pre Celok, že na druhej strane život dôležitý je, ale mám ho žiť poriadne a pre všetkých, pre vzťahy, pre Celok. Keď som sa vrátila späť uvedomila som si, že som videla niečo neuveriteľné, vnímala som mnohé dimenzie, vrstvy, Všetko a nepríjemné to bolo pretože som na to nebola pripravená, pretože ma zrejme vytrhlo z tela, pretože hoci verím že sme súčasť niečoho väčšieho, predsa som to nedokázala vedome obsiahnuť, čo som videla.

Keď som sa konečne vrátila do bytu, prišlo mi strašne zle od žalúdka, na vracanie, akoby som sa vážne vrátila do tela. Čo mi vravel priateľ čo som robila, si vôbec nepamätám, ani jeho som nevnímala, ja som tu proste nebola. Jediné čo som vnímala, keď ma tie bytosti poslali preč bola hudba ktorá nám tu hrala a za ňou som sa stále chcela dostať (odporúčam radšej ticho)...60x bola vážne riadna šleha, neviem, či by som to skúsila znovu, ale som zvedavá...pretože mnohé som nedokázala vnímať kvôli strachu...nechápem, že je to legálne a že to každý nehulí, fakt to rozširuje vnímanie neuveriteľným spôsobom...mnohí sa však zo zážitku ťažko spamätávajú a už si to nikdy znova nedajú, ani ja neviem, či si dám, ale aspoň raz to skúsiť vo vyššej koncentrácii stojí za to..ako som na začiatku písala, ja neberiem žiadne drogy, nikdy som nebrala až na marihuanu, ktorá mi spravila zlé stavy, a vlastne kvôli tomu ani s užívaním drôg nesúhlasím, toto je ale niečo celkom iné, mystické, reálne...proste neboli to halucinácie, teda možno hej, ale mne to tak vôbec neprišlo..enjoy ;)


16 Nov 2013, 15:47
Profil

Založený: 02 Nov 2013, 18:51
Príspevky: 7
Odoslať Re: Skúsenosti s aplikáciou šalvie divotvornej
Citácia:
... že som už na konci, že som sa konečne zobudila, ale vždy som sa zobudila len do nového a nového sna


Tak to je pro Salviu nejspis typicke... mel jsem podobny zazitek - byl jsem "zacyklovany" a nevedel jsem, jak z toho pryc. Jako by se porad dokola opakoval ten samy moment a ja z neho nemohl uniknout :)


16 Nov 2013, 17:28
Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 67 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]