Práve je 11 Máj 2024, 03:31




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 
Sklenik 
Autor Správa

Založený: 22 Apr 2009, 17:54
Príspevky: 22
Odoslať Sklenik
Dobry den,

kto poradi? mal som v umysle zadovazit si sklenik, ale je to dost financne narocne a tak rozmyslam njaku alternativu misto sklenika, nejake parenisko, foliovnik,jdna sa o prezimovanie MR, mnoznie, kto poradi?

Dakujem


27 Apr 2009, 19:27
Profil

Založený: 27 Apr 2009, 17:22
Príspevky: 7
Odoslať Re: Sklenik
ako alternativa moze byt foliovnik ja ho tiez pouzivam ale len na letnenie cez zimu su rastliny zazimovane v dome. na mnozenie ti staci aj nejake mensie akvarko. ja ich mnozim v kelimkoch od salatu a su pod umelim svetlom (taky mali priestor sa rychlo na priamom slnku prehreje)


28 Apr 2009, 15:40
Profil

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Re: Sklenik
Pre malé objemy sa fólia javí lepšia ako sklo. Priestor vo fólii sa dá ľahšie chladiť, svetlo je rozptýlené a teda menej spaľuje... Ak vašu stavbu zakopete do zeme (niečo ako parenisko zakryté fóliou), dostanete za malé prostriedky vynikajúci potenciál na pestovanie mnohých MR.

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


28 Apr 2009, 16:21
Profil

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Re: Sklenik
zavisi, s akym zivocichom tam budu a vcelku ake je to terarium. takto vseobecne sa neda odpovedat..

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


11 Sep 2013, 11:12
Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 4 ] 


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]