Práve je 14 Nov 2019, 12:56

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 85 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5
Calea zacatechichi 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 22 J├║n 2012, 17:31
Pr├şspevky: 6
Odosla┼ą Re: Calea zacatechichi
Dobr├Ż, chcel by som sa op├Żta┼ą ako je na tom moja calea. Vyzer├í by┼ą trochu slab├í, ─Źo potrebuje? M├í rozpt├Żlen├ę svetlo a mokr├Ż substr├ít. :(

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Dnes ke─Ć som sa na ┼łu pozrel ve─Źer mala v├Ą─Ź┼íinu listov klesnut├ę nadol :((.

30 J├║n 2012, 17:42

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 585
myslim, ze je uplne ok. momentalne su poriadne horucavy, takze obcas poklesnu listy i na dobre prekorenenych rastlinach, nieto na tejto nedavno presadenej. neda sa ocakavat, ze par dni po posadeni bude kvitnut ;)

01 J├║l 2012, 18:15

Zalo┼żen├Ż: 22 J├║n 2012, 17:31
Pr├şspevky: 6
Jasn├ę jasn├ę ch├ípem :) Vyd├Żchol som si :D ─Äakujem :)

01 J├║l 2012, 18:21

Zalo┼żen├Ż: 20 J├║l 2014, 13:36
Pr├şspevky: 1
Dobr├Ż, potreboval by som vedie┼ą ─Źi m├┤┼żem caleu necha┼ą von aj cez noc a ─Źi ─Źervenanie listov zni┼żuje kvalitu a rast rastliny v─Ćaka.

20 J├║l 2014, 13:54

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 585
pestujem vonku cele leto, rastliny letnene vonku su ovela silnejsie a krajsie. scervenanie listov je uplne normalne. skor syto alebo zlto zelene su znakom slabeho oslnenia. akurat netreba podcenit zalievku, pri letnych horucich dnoch ma calea velky vypar, takze velky kvetinac a casto polievat.

21 J├║l 2014, 20:41
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 85 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]