Práve je 20 Apr 2018, 09:54

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 4 ] 
catha edulis 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 03 Sep 2011, 15:51
Pr├şspevky: 4
Odosla┼ą catha edulis
ahoj michal. chcel by som ┼ąa poprosi┼ą, ─Źi by si mi vedel poveda┼ą, ako rozmno┼żi┼ą cathu? sk├║sil som odrezok vo vode, no je tam u┼ż vy┼íe dvoch mesiacov a nie a nie sa zakoreni┼ą. v├Ą─Ź┼íinou som nemal probl├ęmy takto zakore┼łova┼ą rastlinky, no toto bude asi in├Ż level.

10 Máj 2012, 06:35

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 580
Odosla┼ą Re: catha edulis
iba trochu iny ;)
niektore druhy potrebuju pri zakorenovani vzduch (vela druhov), takze skus vzdusny substrat, cisty/bez hnijucich sucasti. vzdusna vlhkost vysoka, svetlo stabilne, nie priame. rezok musi byt vitalny, ale vyzrety, takze rezkovat pocas neskorsej casti vegetacie, teraz su vyhony este moc cerstve, nevyzrete...

12 Máj 2012, 18:01

Zalo┼żen├Ż: 03 Sep 2011, 15:51
Pr├şspevky: 4
aha...vdaka za odpoved, ja som ju trochu zrezal, preto┼że sa ┼ąahala pr├şli┼í do v├Ż┼íky a vlastne z toho som si odlo┼żil odrezok...je to teda mladuch, tak mo┼żno z toho ani ni─Ź nebude, no aj tak vysk├║┼íam...potom u┼ż iba ─Źaka┼ą, k├Żm bude star┼íia...a ako by som ju mohol upravi┼ą, aby sa mi viac vetvila? nikdy som dospel├║ rastlinku nevidel, ale nemysl├şm si, ┼że by to bol len tak├Ż pr├║tik :))...teda ked som ju ostrihal, tak vyhnala z boku e┼íte jednu vetvi─Źku, no chcel by som sk├┤r tak├Ż prkn├Ż ko┼íat├Ż kr├ş─Źek, ked je tak├ę nie─Źo mo┼żn├ę...vdaka

16 Máj 2012, 22:53

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 580
kym je rastlina mlada, treba len vyvazovat ku koliku. zacne sa vetvit, ked bude mat takych pol metra i viac. najskor vyrastaju nove zvisle konare, vodorovnejsie (aj ked nikdy nie uplne vodorovne) este neskor.

16 Máj 2012, 23:22
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 4 ] 

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: Google [Bot] a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]