Práve je 15 Okt 2018, 10:42

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 43 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3
Za─Źiatky s turnera diffusa 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 08 Mar 2010, 20:41
Pr├şspevky: 18
Odosla┼ą Re: Za─Źiatky s turnera diffusa
mohol by mi niekto poradit, ako sa starat o turneru pekne od zaciatku (od semienka)?

pretoze uz 2 roky sa ju snazim vypestovat a zatial stale neuspesne.

ma nejake specialne naroky na pestovanie? pretoze mne sa este nepodarilo dostat nad 5cm! a do takej vysky vyrastie od zaciatku jari az po koniec jesene..

dakujem :)

11 Feb 2012, 09:02

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 582
to bude daka vacsia chybicka, normalne zo semena narastie za rok i kvitnuca rastlina. zrejme ju najskor "zbonsajujete", je to druh s kolovitym korenom, vysiat treba nariedko hned do velkeho kvetinaca, kvalitnej humoznej pody a vela svetla. jarny vysev.

12 Feb 2012, 21:28

Zalo┼żen├Ż: 08 Mar 2010, 20:41
Pr├şspevky: 18
mate pravdu ja som semienka daval do malych kvetinacikov na vysev - 4x4x4 a cudoval som sa, preco to nechce rast..

robievam to tak pri ostatnych a myslel som si, ze turnera nie je vynimkou.

dakujem za radu, uz sa tesim na jar, nech sa co najskor skonci tato ruska zima. ja totizto nenavidim zimu - ani rastlinkam sa nechce rast :geek:

13 Feb 2012, 07:32
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 43 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 2 host├ş.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]