Práve je 18 Dec 2017, 08:06

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 2 ] 
Rozmno┼żovanie rastl├şn odrezkami 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 20 Nov 2017, 22:14
Pr├şspevky: 1
Odosla┼ą Rozmno┼żovanie rastl├şn odrezkami
Zdrav├şm. U┼ż nieko─żko kr├ít som sa sna┼żil rozmno┼żi┼ą rastliny odrezkami. M├ím v┼íak stra┼íne vysok├║ ne├║spe┼ínos┼ą zakorenenia. ─î├ştal som r├┤zne postupy na nete a sna┼żil som sa ich dodr┼ża┼ą ale ├║spech stra┼íne slab├Ż. Zakorenen├ę levandule 0 bodov. Tak isto smrek alebo jed─ża. Ihli─Źie opad├í a rastliny splesnej├║. Zakore┼łovanie tuje asi 10% ├║spe┼ínos┼ą. Teraz sa sna┼ż├şm rozmno┼żi┼ą bre─Źtan u┼ż asi 3 mesiace ale tak isto sa mi nedar├ş. Cezmina po 3 mesiacoch ┼żiaden n├íznak kore┼łov ale aspo┼ł vyzer├í ┼że ┼żije. Pora─Ćte mi ako zv├Ż┼íi┼ą ├║spe┼ínos┼ą. Sk├║┼íam vo vode aj do substr├ítu. ─Äakujem.

20 Nov 2017, 22:34

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 580
Odosla┼ą Re: Rozmno┼żovanie rastl├şn odrezkami
odporucam studovat a studovat.. kedze neviete, ze levandula, smrek, jedla sa nerezkuju, tych medzier bude asi dost.. takze najskor knihy, potom, ak je moznost, daka prax v zahradnictve (aspon navsteva) a potom sa uz da pustit do prace..

21 Nov 2017, 17:21
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 2 ] 

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 4 host├ş.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]