Práve je 06 Dec 2019, 16:54

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 107 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6  ─Äal┼íia
Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 12 M├íj 2010, 16:46
Pr├şspevky: 1
Odosla┼ą Re: Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk
Rastlinky dorazili v poriadku, hne─Ć som ich aj nasadil a u┼ż len ─Źaka┼ą ako sa im bude p├í─Źi┼ą nov├ę prostredie. ─Äakujem.

12 Máj 2010, 17:00

Zalo┼żen├Ż: 18 Aug 2008, 16:58
Pr├şspevky: 19
Taktie┼ż prid├ívam kladn├║ reakciu. M├┤┼żem len odpor├║─Źa┼ą.

25 J├║n 2010, 17:06

Zalo┼żen├Ż: 24 Feb 2009, 14:02
Pr├şspevky: 61
objednan├ę rastlinky s├║ v prefektnom stave, zdravu─Źk├ę a kr├ísne, so slu┼żbami Plantae.sk som viac ako spokojn├í ;)
vrele odpor├║─Źam ka┼żd├ęmu, kto e┼íte nie je rozhodnut├Ż...
─Ćakujem p├ín Michal 8-)

27 J├║n 2010, 12:17

Zalo┼żen├Ż: 29 J├║n 2010, 19:09
Rastlinky dorazili v poriadku a vybavenie objedn├ívky bolo ve─żmi r├Żchle. Ve─żmi som sa pote┼íil, ke─Ć mi pri┼íli rastliny u┼ż nasleduj├║ci de┼ł po vyexpedovan├ş. Ale najviac ma prekvapila t├í drosera adelae, bola ve─żmi kr├ísna, cel├í ─Źerven├í. Tak├║ pekn├║ ─Źerven├║ som ani ne─Źakal. Ve─żmi pekn├í bola aj drosera filiformis. Ale najviac som sa te┼íil na t├║ urticulariu reniformis. Milo ma aj prekvapil ten bonus v podobe 2 rastliniek. Rastlinky som dal do sklenn├ş─Źka a uvid├şm ako bud├║ r├ís┼ą. So slu┼żbami Plantae som ve─żmi spokojn├Ż a m├┤┼żem ich len odporu─Źi┼ą ─Ćal┼í├şm z├íujemcom.

29 J├║n 2010, 19:30

Zalo┼żen├Ż: 06 J├║l 2010, 11:19
Odosla┼ą Skvela rychlost
Zasielka dorazila rychlo, stav rastlin bol skvely, a potesil tiez bonus v podobe Arum cornutum.

06 J├║l 2010, 11:22

Zalo┼żen├Ż: 03 J├║l 2010, 08:18
Pr├şspevky: 4
Ahoj ja som objednal salviu divotvorn├║ a caleu zacatechichi... rastlinky dorazili v poriadku a som s nimi spokojny ... :roll: Takze plantae.sk plne odporucam

08 J├║l 2010, 15:22

Zalo┼żen├Ż: 08 Mar 2010, 20:41
Pr├şspevky: 18
calea zachatechichi
heimia salicifolia
solandra grandiflora
vsetkym sa vyborne dari.
dakujem za super sluzby a odporucam.

11 J├║l 2010, 17:25

Zalo┼żen├Ż: 02 Aug 2010, 20:42
Pr├şspevky: 2
Zdrav├şm,
prip├íjam sa k spokojn├Żm z├íkazn├şkom Plantae :-)
4ks Salvia Divinorum, pekn├ę rastlinky, v┼íetky dorazili v poriadku.
Spokojnos┼ą.
:-)

02 Aug 2010, 21:18

Zalo┼żen├Ż: 11 Aug 2010, 12:19
Mus├şm poveda┼ą aj ke─Ć v minulosti sa vyskytli probl├ęmy zo z├ísielkou atd ─Źo bolo hl kv├┤li mojej nedbalosti :o ale v┼íetko sa vyrie┼íilo ned├ívno som po┼żiadal p├ína Parvanova o 3 kusy ┼íalvie do┼íli ├║plne v poriadku poslal ich v pondelok pri┼íli v stredu z rana .
Rastliny s├║ v poriadku rastu a som rad neskuto─Źne ┼że som na┼íiel kone─Źne ─Źloveka ktor├ş ma v┼íetko za v├Żhodne ceny je seri├│zny a vie poradi┼ą neviem sa do─Źka┼ą kedy si znovu nie─Źo od p├ína Parvanova k├║pim . :roll: :roll: :roll: :shock:

11 Aug 2010, 12:25

Zalo┼żen├Ż: 18 Sep 2010, 21:53
Rostlina p┼Öi┼íla do ─îR (Brno) za dva dny ve velmi dobr├ęm stavu. Dostal jsem i dal┼í├ş rostlinu nav├şc, jako bonus, co┼ż m─Ť pot─Ť┼íilo. Se slu┼żbami Plantae jsem spokojen. Plantae umo┼ż┼łuje platbu p┼Öedem, ale bankovn├ş p┼Öevod na Slovensko z v─Ťt┼íiny ─Źesk├Żch banek je dost drah├Ż, tak┼że jsem vyu┼żil jin├ę mo┼żnosti, kterou Plantae nab├şz├ş - platby p┼Öes paypal. To ov┼íem taky nen├ş ├║pln─Ť levn├í z├íle┼żitost, ikdy┼ż je v├Żhodn─Ťj┼í├ş ne┼ż bankovn├ş p┼Öevod nebo dob├şrka. Uv├ştal bych, kdyby byla do budoucna mo┼żnost platby na n─Ťjak├Ż CZK ├║─Źet.

18 Sep 2010, 22:20

Zalo┼żen├Ż: 10 Okt 2010, 19:27
Pr├şspevky: 16
Som ve─żmi spokojn├Ż rastlinky pri┼íli do 3 dni v─Ćaka po┼íte v na┼áej onci som si ich vyzdvihol a┼ż na 4 de┼ł ke─Ć┼że na┼ía pobo─Źka po┼íty ma mizern├ę otv├íracie ─Źasy ale i napriek tomu sa podarilo rastlink├ím pre┼żi┼ą taktie┼ż ─Ćakujem za ochotu odpoveda┼ą na v┼íetky moje ot├ízky, ktor├ę boli mo┼żno trochu nelogick├ę a amat├ęrske ─Ćakujem Plantae ;)

18 Okt 2010, 21:56

Zalo┼żen├Ż: 19 Okt 2010, 12:34
Pr├şspevky: 4
Objednal som si v─Źera 2x ┼áalviu 1x Psychotria carthaginensis a 1x Calea zacatechichi a jednu som dostal zdarma... a do┼ílo to hne─Ć dnes, tak┼że tak├║ r├Żchlos┼ą som e┼íte nikdy nevidel ─Źo som bol dos┼ą prekvapeny... ale hlavne som spokojny v┼íetko je u┼ż zasadene a zaliate... do t├Ż┼żd┼ła si e┼íte objedn├ím Banisteriopsis caapii, tak┼że te┼í├şm sa ... :)

19 Okt 2010, 12:39

Zalo┼żen├Ż: 24 Nov 2010, 20:36
Dobr├Ż de┼ł, ─Ćakujem v├ím za m├Ąso┼żrav├ę rastliny, ─Źo ste mi poslali. Pri┼íli mi a┼ż v pondelok, ale hne─Ć sme ich zasadili. Zatia─ż to vyzer├í, ┼że to pre┼żij├║ a u┼ż mi niektor├ę aj rast├║.
─Äakujem

24 Nov 2010, 21:01

Zalo┼żen├Ż: 29 Nov 2010, 18:42
Dobr├Ż den, rastliny mi prisli rychlo, komunikacia bezproblemova, jediny problem je, ze salvie mali molice, ktorych sa neviem zbavit, ale je mozne je sa ich neviem zbavit preto, ze pouzivam nespravne pripravky...

29 Nov 2010, 18:46

Zalo┼żen├Ż: 17 Feb 2011, 15:22
Dobry den, rastlinky (2x aloe vera(10-20cm) + bonus) dorazili uz na druhy den. ale vyzdvihol som ich az o den neskor. vyzerali pekne, zdravo a boli bezpecne zabalene :)
po zasadeni bol problem iba s vacsim jedincom(nad 20cm), ktory utrpel male ranky na vonkajsich listoch od svojich trnov. po zasadeni mu listy ovysli a cely sa vychylil na bok. neskor okolo ran zacal cernat a vznikli vyrazne tmave skvrny. nasledne listy v tych miestach vyschli a tiez aj na koncoch.
nastastie sa uz listy zdvihli a aj cely sa vyrovnal :) listy v strede vyzeraju pekne. iba na vonkajsich este badat, ze musel trosku zabojovat :) inak spokojny a urcite planujuem v lete si este nieco objednat :)

17 Feb 2011, 15:52

Zalo┼żen├Ż: 18 Aug 2008, 16:58
Pr├şspevky: 19
Znova prid├ívam kladn├║ reakciu. Rastliny som prevzal dnes, hne─Ć po tom, ─Źo mi pri┼ílo ozn├ímenie o z├ísielke.
Kvalita rastl├şn je super, ako aj ceny a seri├│znos┼ą p├ína Parvanova. Pote┼íil ma aj pridan├Ż bonus.
Len odpor├║─Źam.

20 Apr 2011, 17:44

Zalo┼żen├Ż: 21 M├íj 2011, 20:43
Dnes som bol osobne u p. Parvanova. Vynikaj├║ci chlap, odborn├şk, vyzn├í sa do svojej oblasti a skuto─Źne sa sn├şm d├í porozpr├íva┼ą o v┼íeli─Źom, preto┼że m├í preh─żad. Mal som mo┼żnos┼ą vidie┼ą jeho rastlinky, ktor├ę ma uchv├ítili, stav rastliniek je v├Żborn├Ż a starostlivos┼ą o ne pr├şkladn├í. Kto si objedn├í nebude ─żutova┼ą, preto┼że tu je profesionalita zaru─Źen├í. Isto sa ve─żmi r├íd budem vraca┼ą pre v├Ą─Ź┼íie n├íkupy, len potrebujem miesto ;-)

I was at Mr. Parvanov today. Plants that are grown in exemplary condition, healthy and beautiful. I recommend everyone not only as a grower, but also as a photographer!

21 Máj 2011, 20:49

Zalo┼żen├Ż: 21 M├íj 2011, 20:43
Tom├í┼í Hanzel nap├şsal:
Dnes som bol osobne u p. Parvanova. Vynikaj├║ci chlap, odborn├şk, vyzn├í sa do svojej oblasti a skuto─Źne sa sn├şm d├í porozpr├íva┼ą o v┼íeli─Źom, preto┼że m├í preh─żad. Mal som mo┼żnos┼ą vidie┼ą jeho rastlinky, ktor├ę ma uchv├ítili, stav rastliniek je v├Żborn├Ż a starostlivos┼ą o ne pr├şkladn├í. Kto si objedn├í nebude ─żutova┼ą, preto┼że tu je profesionalita zaru─Źen├í. Isto sa ve─żmi r├íd budem vraca┼ą pre v├Ą─Ź┼íie n├íkupy, len potrebujem miesto ;-)

I was at Mr. Parvanov today. Plants are grown in exemplary condition, healthy and beautiful. I recommend everyone not only as a grower, but also as a photographer!

21 Máj 2011, 20:50

Zalo┼żen├Ż: 08 J├║n 2011, 09:26
Dobry den,pred par minutami som si prevzal moje rastlinky,su velmi pekne,naozaj zdrave!! taktiez ma milo prekvapil vas darcek v podobe trichodiadema . Dalej by som chcel podakovat za skvelu spolupracu a vas cas pre moje otazky! Velmi si to vazim a urcite tieto rastlinky neboli posledne ,ktore som si od vas objednal!!! Vrelo odporucam! s pozdravom L.S. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

08 J├║n 2011, 09:32

Zalo┼żen├Ż: 17 Feb 2011, 15:22
Minuly tyzden mi dosli aj masozravky. Vyzeraju skvele :) Dufam, ze im to u mna vydrzi. Vrelo odporucam.

27 J├║n 2011, 11:41
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 107 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6  ─Äal┼íia

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]