Práve je 29 Mar 2024, 05:35




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk 
Autor Správa

Založený: 19 Jún 2009, 10:10
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den,
zasielka prisla v poriadku. Sposob balenia rastliniek, musim uznat, bolo na jednicku :-). Len mam obavy, aby sa mi prijali vsetky masozravky, lebo niektore boli dost malicke. Momentalne sa aklimatizuju, tak uvidime.
Rada by som Vam taktiez chcela podakovat za Vasu ustretovost a ochotu pri zodpovedani mojch otazok.


19 Jún 2009, 10:15
Profil

Založený: 19 Jún 2009, 10:10
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Skoro som zabudla :shock: , dakujem za bonusy.


19 Jún 2009, 10:20
Profil

Založený: 29 Júl 2009, 06:40
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
parada, vcera (po jednom dni) sa balicek s rastlinkami ocitol na miestnej poste, kde som si ich okamzite vyzdvihol. necakal som ze rastlinky budu vyzerat az tak dobre, vsetky boli vporiadku, krasne :) . troska som ich osprchoval vo vlaznej vode aby nemali listky spinave od zvyskov substratu. balenie skvele, pochybujem ze by sa rastlinkam pocas prepravy mohlo nieco stat :). akurat som troska ostal zaskoceny z toho, ze som nenasiel semiacka... az neskor som si ich vsimol na "veku" krabice prilepene v malych papierovych obalkach.. tak... dakujem :) konecne po troch rokoch som sa dostal k zivym rastlinkam :) .


29 Júl 2009, 06:47
Profil

Založený: 28 Júl 2009, 18:29
Príspevky: 31
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Takze musim uznat, ze som nadmieru spokojny, prisli ohromne rychlo a je vidno, ze onich bolo velmi pekne starane. Zabalene boli dobre, nic sa im nestalo. Chcem podakovaj taktiez za bonus a chcel by som podotknut, ze tuna som rozbehol temu o salvii divotvornej, ktoru som zakupil od plantae: viewtopic.php?f=24&t=90 :idea:


29 Júl 2009, 19:55
Profil

Založený: 11 Aug 2009, 20:11
Príspevky: 11
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Rastlinky prisli v poriadku, bonus potesil. Vsetky su uz zasadene a uspesne zacali aklimatizaciu. Prekvapila ma velmi rychla doba dodania - v piatok objednane, v pondelok odoslane, v utorok (dnes) som uz sadil.. V buducnosti nebudem vahat nakupit znovu ;)


11 Aug 2009, 20:20
Profil

Založený: 11 Aug 2009, 06:56
Príspevky: 9
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
prostrednictvim tohoto fora bych chtela verejne podekovat panu parvanovi za zasilku salveje divotvorne, rostlinky prisli v perfektnim poradku, slovensko-italie doporucenou zasilkou priblizne 4 dny. chtela jsem tez podekovat za bonus a za vycerpavajici informace o koltivaci rostlinek salveje, ktere jsou k dispozici na strankach plantae.sk.


22 Aug 2009, 14:27
Profil

Založený: 13 Aug 2009, 22:25
Príspevky: 10
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Tiez mozem len chvalit :) V Pondelok objednane presne v ten isty den poslane a na druhy den bola zasielka doma :)


23 Aug 2009, 12:23
Profil

Založený: 03 Okt 2008, 17:09
Príspevky: 4
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
chcel by som podakovat aj za ostatnych ze pestujete a distribujete tieto exoticke rastlinky lebo tym setrite nase penazenky aj cas vzhladom na to ze nemusim objednavat semienka zo zahranicia a trapit sa s ich mizivou klicivostou.

snad by bolo mozne rozsirit ponuku o rastliny z radu "adaptogenov" ako Eleutherococcuc senticosus , Schisandra chinensis a hafo dalsich

a tiez ci by sa nedalo posielat rastliny oznacene ako "osobny odber" kuriermi alebo ci slovenska posta nema na taketo zasielky nejaku specialnu sluzbu lebo ta nitra je predsa len pre niektorych trocha daleko.


25 Aug 2009, 16:25
Profil

Založený: 11 Feb 2008, 11:11
Príspevky: 587
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
vdaka...
ponukam, co pestujem, su to prebytky zbierky. ine druhy nemozem ponuknut, lebo ich nemam. ak sa k nim v buducnosti dostanem, urcite do ponuky pribudnu... vyhladavat druhy vhodne na predaj vsak nie je cielom plantae.sk.
osobny odber v nitre je pre rastliny, ktore nemam k dispozicii v kulture doma, takze nemozem ich ani poslat. ostatne druhy urcene na osobny odber su prilis velke, aby boli zabalene a poslane, pripadne moc citlive (ci na podmienky posty alebo i kuriera). ale ak mate zaujem o nieco konkretne, co je na osobny odber, napiste mailom, pokusime sa najst riesenie.

_________________
PLANTAE - natural perception
http://plantae.sk


25 Aug 2009, 17:00
Profil

Založený: 14 Jún 2009, 08:02
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den, zasielka prisla, vsetko je v poriadku-rastlinky su krasne a boli velmi domyselne zabalene. Velmi pekne vam dakujem aj za bonus navyse. Som velmi spokojny a urcite este budem objednavat :)
S pozdravom RG


12 Sep 2009, 07:13
Profil

Založený: 17 Sep 2009, 19:03
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Som nadmieru spokojný so službami plantae.sk, rastlinky mi došli za 2 dni. No krabica v ktorej boli vyzerala akoby na nej niekto sedel :shock: no ukázalo sa že rastlinky sú úplne neporušené 8-). Som s nimi veľmi spokojný a chcem sa za ne veľmi pekne poďakovať celému plantae.sk.


17 Sep 2009, 19:19
Profil

Založený: 24 Feb 2009, 14:02
Príspevky: 61
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Chcem sa veľmi poďakovať za krásne rastlinky, ktoré som si na plantae.sk objednala. Sú vitálne, zdravé a teším sa na ďaľšie prírastky do mojej zbierky. So službami Plantae som viac ako spokojná a taktiež s radami a pomocou Michala Parvanova, ktorému veľmi pekne ďakujem za nadštardatné doručenie rastliniek. ;)


21 Sep 2009, 13:46
Profil

Založený: 23 Sep 2009, 11:20
Príspevky: 3
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dakujem velmi pekne za nadherne rastlinky Salvie divinorum prisli mi velmi rychlo a v stopercentnom stave, dakujem este raz a prajem vela krasnych chvil pri pestovani :lol:


23 Sep 2009, 11:29
Profil

Založený: 15 Okt 2009, 21:08
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Oproti skusenosti s predoslim objednavanim salvie z Plantae.sk (objednal som len jeden kus a rastlina sa neujala) musim povedat ze som so zasielkou velmi spokojny. Rastliny prisli vo vybornom stave, no boli trosku poohybane, krasne sa ujaly a narovnaly sa. Rastliny pravidelne rosim vodou. 4 z nich som umiestnil pod akvarimu, a jednu som nechal len tak, co to spravi, a myslim ze akvarium im velmi nepomohlo. Ta co bola vonku ma krasne narovnane listy a tie spod akvaria ich maju trosku ovisnute. Velmi sa z nich tesim a doslova citim ako mi dodavaju energiu ked si uvedomujem ich krasu. Vdaka Plantae.sk sa mi splnil moj 4-rocny sen, a to pestovat tieto magicke rastlinky. Dakujem.


15 Okt 2009, 21:17
Profil

Založený: 29 Okt 2009, 11:15
Príspevky: 1
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Dobry den,

dakujem, rastlinky prisli v dobrom stave a rychlo. Neutrpeli ziadne skody ani krabica nevykazovala ziadne poskodenie. Ci je to ale zasluhou oznacenia balika ako "krehke" neviem posudit. Pochybujem ze posta s balikom zaobchadza ako by tam bolo naozaj sklo.

S plantae.sk som velmi spokojny. Ako zaujimavost prikladam skoro rok staru fotografiu kvitnucej Salvie Div. z predoslej objednavky kotrej sa doteraz velmi dobre dari.

Peter - Pezinok


Prílohy:
Komentár súboru: kvitnuca Salvia Div.
salvia.JPG
salvia.JPG [ 40.16 kB | Zobrazená 23779 krát ]
29 Okt 2009, 11:58
Profil
Obrázok používateľa

Založený: 17 Júl 2009, 14:57
Príspevky: 68
Bydlisko: Žarnovica
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
No vyjadrím sa aj ja. Stihol som ešte posledný termín objednávky, priznám sa, že som mal obavy, však človek nikdy nevie čo sa môže stať. Som veľmi prekvapený kvalitou rastlín, vidieť, že tu nejde len o komerčné ciele, rýchli predaj atď., ale o vskutku seriózny prístup s cieľom, ako je písané, rozšíriť naše zbierky o "kuriózne" rastliny.

Ďakujem teda celému tímu Plantae.sk a hlavne Michalovi Parvanovi


Prílohy:
Komentár súboru: Nový prírastok vďaka Plantae.sk, Darlingtonia californica
Snímka164.jpg
Snímka164.jpg [ 97.08 kB | Zobrazená 23694 krát ]

_________________
Karol Gazdík

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Mäsožravky.sk
http://www.masozravky.sk/

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz
22 Dec 2009, 14:03
Profil

Založený: 06 Jan 2010, 11:25
Príspevky: 4
Odoslať Spokojny zakaznik
Dobry den,

som velmi spokojny s Vasimi sluzbami a rastlinkami , aj tento rok na jar sa chystam nieco od Vas kupit, ale uz si vyberam nakolko mam nejake skusenosti pretoze uz pestujem niekolko rokov rastlinky masozrave, chcem sa spytat ci budete mat tento rok v ponuke jednorocne nakolko cez leto sa mi dari pestovat v MR ale akonahle pride zima vsetko kape a preto musim zase dokupovat kazdu jar MR, od Vas mam mrazuvzdorne rosicky a tucnice, tak som zvedavy ci prezimuju, D. filiformis ta mi minulu zimu prezila a ak nemate jednorocky kde by som ich mohol zohnat a kedy by sa mali objednat.

Dakujem

ivan zo Ziliny


06 Jan 2010, 11:56
Profil
Obrázok používateľa

Založený: 17 Júl 2009, 14:57
Príspevky: 68
Bydlisko: Žarnovica
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
Milý Ivan
Prepáč mi tú iróniu, ale čo si to za pestovateľa, keď cez zimu ti všetko, ako píšeš: "pokape".
V lete sa každému pestovateľovi darí, to tu písať nemusíš...ale treba sa o rastliny postarať aj v zime...dať ich trebárs zimovať...nechcem sa tu nejak vyťahovať...tiež sa mi vždy nedarí v pestovaní a niečo odíde (a stále sa učím), ale podstata pestovania je naštudovať si o danej rastline jej ekologické nároky, lokality a prispôsobiť sa tomu...napodobniť jej prirodzené podmienky v akých žije...
Vopred sa ospravedlňujem za túto správu, nechcem ťa uraziť ale vyjadriť svoj názor na tvoje "ľahkovážne" pristupovanie k pestovaniu, ktoré z tvojej správy aspoň tak vyznieva.

_________________
Karol Gazdík

CCPS - Česká společnost pěstitelů masožravých rostlin
http://masozravky.org

Mäsožravky.sk
http://www.masozravky.sk/

Osobná stránka
http://mojemasozravky.mypage.cz


10 Jan 2010, 18:26
Profil

Založený: 06 Jan 2010, 11:25
Príspevky: 4
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
brutusKG napísal:
Milý Ivan
Prepáč mi tú iróniu, ale čo si to za pestovateľa, keď cez zimu ti všetko, ako píšeš: "pokape".
V lete sa každému pestovateľovi darí, to tu písať nemusíš...ale treba sa o rastliny postarať aj v zime...dať ich trebárs zimovať...nechcem sa tu nejak vyťahovať...tiež sa mi vždy nedarí v pestovaní a niečo odíde (a stále sa učím), ale podstata pestovania je naštudovať si o danej rastline jej ekologické nároky, lokality a prispôsobiť sa tomu...napodobniť jej prirodzené podmienky v akých žije...
Vopred sa ospravedlňujem za túto správu, nechcem ťa uraziť ale vyjadriť svoj názor na tvoje "ľahkovážne" pristupovanie k pestovaniu, ktoré z tvojej správy aspoň tak vyznieva.


Ahoj Karol, vobec mi ma neurazil, ale prave preto ze nedokazem vytvorit podmienky pre MR v zime ,preto zhanam take ktore preziju bud vonku alebo v pivnici, alebo je jednoducho sa chcem vyhnut tomuto obdobiu a chcem iba take ktore budu rast iba v lete a to jednorocky


12 Jan 2010, 13:19
Profil

Založený: 21 Apr 2010, 16:03
Príspevky: 2
Odoslať Re: Vaša spokojnosť so službami Plantae.sk
rastlinky dosli v poriadku /niektore aj po viac kusoch - bonus/, dakujem a odporucam


21 Apr 2010, 16:06
Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 108 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
cron

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]