Práve je 18 Dec 2017, 08:08

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 104 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6  ─Äal┼íia
Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 12 J├║l 2011, 20:33
Pr├şspevky: 21
Odosla┼ą Re: Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk
Dnes mi pri┼íli Salvie vo ve─żmi dobrom stave. Rastlinky vyzeraj├║ nad moje o─Źak├ívania. Zasadil som, f├│liu dal som a ve─żmi spokojn├Ż som. ─Äakujem. Dr┼żte palce nech to pekne bez probl├ęmov rastie. Potom sa bud├║ objedn├íva┼ą aj ─Ćal┼íie :)

12 J├║l 2011, 20:46

Zalo┼żen├Ż: 21 J├║l 2011, 11:32
Pr├şspevky: 2
Ja sa chcem taktie┼ż po─Ćakova┼ą, objednan├ę Sarracenie vyzeraj├║ skvele. Len na potvrdenie a d├┤kaz filozofie plantae.sk, ┼że naozaj nejde o z├írobok: v─Źera som bol v Hornbachu v Ko┼íiciach. Na moje po─Źudovanie som tam na┼íiel nieko─żko Sarraceni├ş ozaj v ┼żalostnom stave ve─żkos┼ąou porovnate─żn├ę s t├Żmi, ktor├ę som si objednal z plantae.sk. Rozdiel v┼íak bol v tom, ┼że v Hornbachu si p├Żtali 25e za kus a da┼ą 25e za jednu rastlinu na to, aby mi doma skapala... Som r├íd, ┼że som objavil t├║to str├ínku odporu─Źim ju ka┼żd├ęmu pestovate─żovi.
─Äakujem, samozrejme aj za bonusy :)

21 J├║l 2011, 11:47

Zalo┼żen├Ż: 18 Aug 2011, 08:33
Pr├şspevky: 1
dakujem za zaslane rastlinky, dosli v poriadku zabalene a hned druhy den po odoslani....uz si zvykaju.....v novom prostredi....
prajem vsetkym uspesny den
samko

18 Aug 2011, 08:36

Zalo┼żen├Ż: 21 Sep 2011, 18:38
─Äakujem za kr├ísne rastlinky. Bal├şk pri┼íiel v absol├║tnom poriadku. Som maxim├ílne spokojn├í ako s doru─Źen├şm, tak aj s rastlinkami.
E┼íte raz ─Ćakujem ;)

21 Sep 2011, 18:43

Zalo┼żen├Ż: 26 Okt 2011, 17:40
Tak dnes mi dorazily rostlinky i do ─Źesk├ę republiky a mus├şm ┼Ö├şct ┼że v┼íe v naprost├ęm po┼Ö├ídku,rostlinky v pln├ę s├şle. d─Ťkuji ;)

26 Okt 2011, 17:43

Zalo┼żen├Ż: 10 Apr 2012, 10:46
Rastlinky pri┼íli vo v├Żbornom stave. Chcem sa po─Ćakova┼ą cel├ęmu plantae za rastliny ktor├ę mi pri┼íli. Prid├şm fotky rastliny. Rozm├Ż┼ílam ─Źi ju ned├ím do dlh┼íieho a u┼íieho kvetin├í─Źa preto┼że sa boj├şm ┼że ke─Ć tam bud├║ kr┼żia─Źky polo┼żen├ę tak zhnij├║.

Obrázok

Obrázok

22 Máj 2012, 14:30

Zalo┼żen├Ż: 21 Apr 2010, 16:03
Odosla┼ą Re: objednavka
rastlinky dosli trosku s oneskorenim /balicek bol trosku poskodeni/, ale inak som spokojny ,rastlinky pekne,aj po viac kusoch - plus nejaky ten bonusik.Dakujem a odporucam.

27 Máj 2012, 17:09

Zalo┼żen├Ż: 22 J├║n 2012, 17:31
Pr├şspevky: 6
S rastlinou som ve─żmi spokojn├Ż :) Aj napriek oneskoren├ęmu doru─Źeniu sa rastlina dr┼ż├ş v poriadku.

Obrázok

27 J├║n 2012, 15:38

Zalo┼żen├Ż: 21 J├║n 2012, 04:11
Michal z├ísielka pri┼íla v poriadku, vr├ítane pekn├ęho bonusu. Te┼í├ş m├í to ┼że sa na┼íli tu─Źnice, ktor├ę boli ozna─Źen├ę ako nedostupn├ę. E┼íte raz d├şk .

12 J├║l 2012, 20:21

Zalo┼żen├Ż: 19 J├║l 2012, 08:02
Vcera mi prisli rastlinky vsetko ok tesim sa Arum cornutum ako bonusu a este by som chcel poznamenat ze medzi tymi tromi Drosera capensis bola este jedna taka malicka takze neviem ci to bol zamer alebo nahoda ale tak uvidim ako sa ujme... Kazdopadne dakujem za super servis plantae a vrele odporucam vsetkym ;)

19 J├║l 2012, 08:10

Zalo┼żen├Ż: 12 Sep 2012, 18:32
Rastlinky pri┼íli v poriadku, aj ke─Ć pri slovenskej po─Źte je to mal├Ż z├ízrak. N├ílepka "krehk├ę" asi pre nich ve─ża neznamen├í.
Bonus pr├şjemne prekvapil. Rovnako aj ├║stretov├Ż pr├şstup. D├║fam ┼że rastlink├ím sa bude dari┼ą.
─Äakujem.

Edit:
pre t├Żch ─Źo si nevedia predstavi┼ą balenie (:

Obrázok
Obrázok

12 Sep 2012, 19:09

Zalo┼żen├Ż: 14 Sep 2012, 22:49
Odosla┼ą po─Ćakovanie
Chcel by som sa prida┼ą k spokojn├Żm z├íkazn├şkom.

15 Sep 2012, 04:59

Zalo┼żen├Ż: 01 Okt 2012, 17:01
Dobry Den,
Masozravky mi prisli pred 2 tyzdnami a vyzera ze sa asi uchytili, pridavam obrazky aby ste to mohliu pousit a rad si neham poradit lebo som totiz uplny zaciatocnik a su to moje prv epokusy. Ako substrat som pouzil raselinu znacky Bora a mam ich uz 2 tyzdne v umelom "skleniku" aby mali dostatocnu vlhkost. Neviem vsak ako dlho sa odporuca ich takto udrziavat. Vdaka za rady a prajem kazdemu vela uspechov pri pestovani :)

01 Okt 2012, 17:17

Zalo┼żen├Ż: 09 M├íj 2013, 18:54
─Äakujem za pekn├ę rastliny. S dod├ívkou a s pr├şstupom som ve─żmi spokojn├Ż, ka┼żd├ęmu vrelo odpor├║─Źam.

09 Máj 2013, 18:58

Zalo┼żen├Ż: 14 Aug 2013, 14:35
Chcem sa podakova┼ą za r├Żchle dodanie a krasne zdrave rastlinky som ve─żmi spokojny a ak by som mohol da┼ą svoj typ na skvalitnenie:nebolo by lep┼íie pre zakaznikov aby rastlinky chodily u┼ż presadene v mali─Źkych ─Źrepnikoch pre nas za─Źiato─Źnikov by to bolo lep┼íie.

Kvetinarstva nem├ívaju substraty na tieto rastlinky a je dos┼ą ┼ąa┼żke zohna┼ą hoci ─Źo okolo tychto nadhernych rastliniek.

14 Aug 2013, 14:52

Zalo┼żen├Ż: 11 Feb 2008, 11:11
Pr├şspevky: 580
O probl├ęme so substr├ítmi, samozrejme, vieme. Pri s├║─Źastn├Żch cen├ích prepravy z├ísielok to v┼íak nemo┼żno rie┼íi┼ą. Mnoh├ş z├íkazn├şci u┼ż tieto ceny nie s├║ schopn├ş akceptova┼ą, tak┼że substr├íty neposielame. Ak by sme ich v┼íak posielali, aj tak by museli by┼ą v krabici oddelene. Rastlina, posaden├í v kvetin├í─Źi, by (napriek tomu, ┼że sa posielaj├║ s ozna─Źen├şm "krehk├ę") do┼íla ako neidentifikovate─żn├í zmes substr├ítu so zvy┼íkami rastliny :(.
Ka┼żdop├ídne ─Ćakujeme za tipy.

04 Sep 2013, 10:26

Zalo┼żen├Ż: 08 Sep 2013, 16:26
Komunikácia s predajcom: 100%
R├Żchlos┼ą doru─Źenia: enormn├í :shock: 100%
Kvalita v├Żrobku: zatia─ż neviem pos├║di┼ą, ale na z├íklade komunik├ície, predpoklad├ím pozit├şvne v├Żsledky. :)) Ra┼íelinn├şk vo v├Żbornej kvalite s bonusom Trientalis europea.

Plantae.sk doporu─Źujem v┼íetk├Żm. Poradia, s├║ r├Żchli a cenovo ─żudov├ş.

10 Sep 2013, 10:14

Zalo┼żen├Ż: 01 Okt 2013, 08:18
Jednozna─Źn─Ť doporu─Źuji. Profesionaln├ş p┼Ö├şstup, rostliny p┼Öi┼íly i p┼Öes skoro 4 denn├ş cestu d├şky dobr├ęmu zabalen├ş ve skv─Ťl├ęm stavu, nav├şc s mil├Żm bonusem. :lol:

01 Okt 2013, 18:34

Zalo┼żen├Ż: 28 Nov 2013, 20:47
─Äakujem p├ínovi Parvanovi za pekn├ę rastliny ┼áalvie Lek├írskej a Divotvornej, ktor├ę pri┼íli v celkom dobrom stave nato ak├í bola vonku zima (-3) a aj za BONUS (1 divinorum, 2 lek├írske). Ke─Ć sa rastliny aklimatizuj├║ uploadnem p├ír fotiek ako sa im dar├ş ;-)

30 Nov 2013, 16:46

Zalo┼żen├Ż: 14 M├íj 2014, 12:02
Objedn├ívala som z plantae.sk prv├Ż kr├ít, ale ned├í mi, aby som tu nenap├şsala. Som spokojn├í s celou objedn├ívkou a tie┼ż s pr├şstupom a komunik├íciou. Pri mojej objedn├ívke sa stala chyba a jedna rastlina nedorazila. Na reklam├íciu mailom mi bolo do 24 hod├şn odpovedan├ę a raslina mi dorazila o t├Ż┼żde┼ł nesk├┤r. K objedn├ívke som dostala aj bonus, z ─Źoho som bola ve─żmi milo prekvapen├í. Z mojej strany obrovsk├í spohojnos┼ą a v─Ćaka. Ur─Źite si v bud├║cnosti e┼íte nie─Źo objedn├ím a budem odpor├║─Źa┼ą zn├ímym. E┼íte raz ─Ćakujem a prejem ve─ża ├║spechov.

14 Máj 2014, 12:12
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 104 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6  ─Äal┼íia

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]