Práve je 19 Aug 2017, 10:15

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 102 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6
Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 15 J├║n 2017, 14:50
Pr├şspevky: 2
Odosla┼ą Re: Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk
Som ├║plne nov├Ż, za─Ź├şnaj├║ci pestovate─ż m├Ąso┼żraviek a z p. Parvana som o k├║pe mucholapiek " otravoval" u┼ż asi od apr├ş─ża 2017. Samozrejme som najprv ┼żiadal rady a inform├ície o pestovan├ş hlavne mucholapiek, pri─Źom mi st├íle vych├ídzal v ├║strety/aj ke─Ć niektor├ę ot├ízky boli trivi├ílne hlavne pre sk├║sen├Żch pestovate─żov/ On mi v┼íak ve─żmi ochotne odpovedal na v┼íetky moje ot├ízky.
─îo sa t├Żka k├║py rastl├şn, som nadmieru spokojn├Ż, objednal som v pondelok ve─Źer, v utorok boli vyexpedovan├ę a doru─Źen├ę v stredu. rastlinky boli v┼íetky v poriadku, ─Źist├ę, bez star├Żch listov. ─îakal som trochu v├Ą─Ź┼íie exempl├íre, no z mojej neznalosti som si myslel, ┼że mi pr├şdu rastliny ako na fotk├ích. U┼ż mi je jasn├ę, ┼że na foto to je nieko─żko rastl├şn v plnej sile. Rastlinky som zasadil, dal som ich aklimatizova┼ą a m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że u┼ż na druh├Ż de┼ł sa v┼íetky zdvihli a za─Ź├şnaj├║ vyh├í┼ła┼ą mal├ę listy. Tak┼że som ve─żmi spokojn├Ż.
M├ím v┼íak dos┼ą zl├ę sk├║senosti s Carniplants.eu, kde som si objednal prv├ę rastlinky, pri┼íli mi po t├Ż┼żdni, v┼íetky ─Źierne, tak┼że som zasadil doslova len korienky, no po nejakom ─Źase mi u┼ż za─Źali p├║┼í┼ąa┼ą mal├ę listy. No poviem V├ím pravdu, bol som dos┼ą sklaman├Ż. U┼ż budem objedn├íva┼ą len od Plantae.sk!

17 J├║n 2017, 15:15

Zalo┼żen├Ż: 04 J├║l 2017, 20:46
Pr├şspevky: 1
Odosla┼ą Re: Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk
Dobr├Ż ve─Źer ve─żmi pekne ─Ćakujem za rastlinky d├║fam ┼że sa pr├şjmu a pekne mi vyrast├║ a v─Ćaka aj za bonus :) u┼ż s├║ v┼íetky zasaden├ę.─îo sa t├Żka r├Żchlos┼ą zaslania tam som nad mieru spokojn├í te┼í├şm sa na ─Ćal┼íie m├Ąso┼żravky ;)

04 J├║l 2017, 21:01
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 102 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: Google [Bot] a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]