Práve je 23 Nov 2017, 06:24

Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 104 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6  ─Äal┼íia
Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk 
Autor Správa

Zalo┼żen├Ż: 08 J├║l 2014, 21:09
Pr├şspevky: 1
Odosla┼ą Re: Va┼ía spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk
Chcel by som sa po─Ćakova┼ą p├ínovi Parvanovi za v├Żborn├Ż pr├şstup a rady. ─îo sa t├Żka objedn├ívky tie┼ż super som nadmieru spokojn├Ż v┼íetky objednan├ę m├Ąso┼żravky boli v poriadku a vo v├Żbornom stave aj t├í bonusov├í :) pri┼íli hne─Ć na ─Ćal┼í├ş de┼ł po odoslan├ş a u┼ż asi po 2 hodin├ích od zasadenia sa za─Źali spam├Ąt├íva┼ą z prepravy. U┼ż teraz sa te┼í├şm na ─Ćal┼íie rastliny ktor├ę m├ím v pl├íne objedna┼ą a ur─Źite to bude z obchodu plantae a m├┤┼żem to bez probl├ęmov odporu─Źi┼ą ka┼żd├ęmu kto h─żad├í nejak├ę rastliny.

10 J├║l 2014, 20:46

Zalo┼żen├Ż: 30 J├║l 2014, 22:46
Pr├şspevky: 7
V─Ćaka rastliny do┼íli v poriadku akurtat jedna pasca sa zlomila pri vyberani zo sacka proste sa branila :D inak vsetko vporiadku dikes rastliny sa zabyvaju a obiednavam dal┼íie :)

30 J├║l 2014, 22:52

Zalo┼żen├Ż: 19 Nov 2009, 14:27
spokojnos┼ą so slu┼żbami Plantae.sk - 100%

v├Żborn├Ż pr├şstup, ochota, komunik├ícia...
...a rastlinky vyzerali ve─żmi ┼í┼ąastne ke─Ć dorazili, kr├ísne zdrav├ę kusy...

ur─Źite som tu nenakupoval naposledy

16 Okt 2014, 08:46

Zalo┼żen├Ż: 22 Okt 2014, 21:59
velmi pekne dakujem za rychle vybavenie mojej objednavky.... moje miniaturky dorazili v poriadku a su krasne...dokonca jedna v kvete...ja som spokojna...este raz vdaka ;)

22 Okt 2014, 22:04

Zalo┼żen├Ż: 23 Okt 2014, 18:24
Som spokojny. Prislo to, co malo.. Hlavne ochota spoluprace.. celkovo.. urcite odporucam v┼íetk├Żm.. :)

Navrh ineho sposobu balenia.. Bud dosavadnym sposobom, z rozdielom ukotvenia sacku pomocou izolacnej pasky, tak aby bol prichyteny ku vsetkym styrom stenam krabice... pre zlepsenie drzania na stenu krabice by som doporucoval prelepit ich taktiez sirsiou izolackou(pred tym samozrejme :) )

Alebo uplne inac.. uzavriet rastliny vzduchotesne do nejakeho sacku(ak im to nevadi) ..Na styl bubliny... Asi najlepsia by bola kombinacia tychto dvoch "technik"... a este prilepit stonky rastlin(izolackou) na vnuzornej strane" bubliny"

Cele je to vlastne o izolacke a vzduchotesnosti... myslim, ze by to nemalo byt zas tak finan─Źne narocnejsie... Hlavne, aby zakaznici nedostali v krabici salat, namiesto rastlin...┬á :)

Bye Bye, dufam ze som pomohol

Naposledy upravil HANTA d┼ła 28 Nov 2014, 20:39, celkovo upraven├ę 1 kr├ít.

23 Okt 2014, 18:31

Zalo┼żen├Ż: 24 Okt 2014, 16:00
Chcel by som sa po─Ćakova┼ą ─żu─Ćom v plantae.sk ktor├ş mi ochotne zodpovedali na moje ot├ízky a z├ísielku pripravili prakticky ihne─Ć k odoslaniu. Rastliny boli odoslan├ę v pondelok a v utorok poobede mi boli doru─Źen├ę. Z├ísielka bola v poriadku, rastlinky neboli po┼íkoden├ę ani zv├Ądnut├ę. Teraz si u┼ż zvykaj├║ na nov├ę podmienky a zvl├ídaj├║ to ve─żmi dobre ;)
─Ćakujem, a nech sa obchodu dar├ş :)

24 Okt 2014, 16:10

Zalo┼żen├Ż: 28 Okt 2014, 14:48
V─Ćaka za z├ísielku, v┼íetko pri┼ílo v poriadku.

28 Okt 2014, 14:52

Zalo┼żen├Ż: 14 M├íj 2015, 11:29
Pr├şspevky: 2
Z├ísielka pri┼íla v poriadku,r├Żchle dodanie,v├Żborn├í komunik├ícia s predajcom..odpor├║─Źam

14 Máj 2015, 11:34

Zalo┼żen├Ż: 10 J├║n 2015, 12:56
─Äakujem p├ínovi Parvanovi a plantae.sk za skvel├ę slu┼żby a komunik├íciu. Je evidentn├ę, ┼że rob├şte to, ─Źo V├ís bav├ş. Z├ísielka do┼íla v poriadku, r├Żchlo a rastliny s├║ pekn├ę, ┼żivotaschopn├ę. Moment├ílne sa aklimatizuj├║. Ur─Źite neobjedn├ívam posledn├Żkr├ít. Vrelo odpor├║─Źam.

11 J├║n 2015, 09:06

Zalo┼żen├Ż: 13 J├║n 2015, 23:32
─Äakujem za rastlinky. Z├ísielka pri┼íla v poriadku a hne─Ć na druh├Ż de┼ł. Vrelo odpor├║─Źam.

13 J├║n 2015, 23:48

Zalo┼żen├Ż: 19 J├║n 2015, 15:32
Pr├şspevky: 5
Z├ísielka pri┼íla r├Żchlo v poriadku. Rastlinky sa este aklimatizuju. Ur─Źite su este objedn├ím

02 J├║l 2015, 20:09

Zalo┼żen├Ż: 15 J├║l 2015, 20:26
Pr├şspevky: 3
Rastliny dorazili v poriadku a ak mam pravdu poveda┼ą, ne─Źakal som, ┼że objedn├ím v nede─żu ve─Źer a v utorok r├íno ich m├ím doma. Zabalen├ę to bolo ve─żmi ┼íikovne. Pri poh─żade na t├║ ploch├║ krabicu ma napadlo kade─Źo :), ale nakoniec je to ide├ílne rie┼íenie.
Objedn├íval som Mimosu, ktor├í je fascinuj├║ca a Dionaea muscipula ako "doplnok" do objedn├ívky, ale mo┼żno ma tie m├Ąso┼żravky chytia za srdce a bez v├íhania budem objedn├íva┼ą op├Ą┼ą na plantae.sk.

Ako n├ívrh na doplnenie sortimentu by som si dovolil odporu─Źi┼ą Codariocalyx motorius a ak bude v ponuke okam┼żite beriem :)

Juraj Rozek

15 J├║l 2015, 21:10

Zalo┼żen├Ż: 25 Aug 2015, 19:24
Rastlinky mi pri┼íli ve─żmi r├Żchlo - obde┼ł som ich mal. Kvalita rastl├şn je dobr├í, d├║fam, ┼że sa im bude p├í─Źi┼ą aj u m┼ła a ┼że r├Żchlo porast├║ do kr├ísy 8-) . Objednan├ę semen├í d. anglica a d. rotundifolia uskladn├şm v chlade a vysejem bud├║cu sez├│nu (teraz u┼ż to asi nem├í v├Żznam, ke─Ć┼że za chv├ş─żu bud├║ tieto druhy hybernova┼ą...)

25 Aug 2015, 19:31

Zalo┼żen├Ż: 05 M├íj 2015, 06:22
Som velmi spokojn├í, uz mam druhy nakup za sebou a velmi ma potesili aj bonusove rastlinky, ktore mi p├ín Parvanou pribalil. Zak├║pene rastlinky su pre mna velkou vyzvou. Taktiez sa chcem podakovat p├ínovi Parvanovi za jeho ustretovost, ktoru si moc v├í┼żim. Velkym plusom su aj instrukcie ci tu na stranke ci v e-mailoch ako sa postarat spravne o rastlinky. A este toto je prvy e-shop pri ktorom nemam pocit ze komunikujem s robotom :mrgreen:

03 Nov 2015, 16:17

Zalo┼żen├Ż: 06 Apr 2016, 15:45
Dobr├Ż den!

Rastinky pri┼íli v poriadku u┼ż su aj v kvetin├í─Źoch,celkova spokojnos┼ą,nech sa V├ím dar├ş...

06 Apr 2016, 16:05

Zalo┼żen├Ż: 03 M├íj 2016, 19:36
S r├Żchlos┼ąoubdoru─Źenia som spokojn├Ż, akur├ít ma prekvapila ve─żkos┼ą rasl├şn , boli ve─żmi mal├ę. :D

03 Máj 2016, 19:51

Zalo┼żen├Ż: 14 M├íj 2015, 11:29
Pr├şspevky: 2
Objedn├íval som druh├Ż kr├ít,op├Ą┼ą v┼íetko v poriadku, v├Żborn├í kominik├ícia, ochota zo strany predajcu, r├Żchle doru─Źenie

26 Máj 2016, 07:07

Zalo┼żen├Ż: 01 Aug 2016, 19:08
Pr├şspevky: 4
Rastliny pri┼íli v poriadku hne─Ć na druh├Ż de┼ł. ─Äakujem ve─żmi pekne, som spokojn├Ż so slu┼żbami Plantae.sk :) ;)

02 Aug 2016, 12:25

Zalo┼żen├Ż: 05 Okt 2016, 17:29
Ve─żk├ę ─Ćakujem firme Plantae a hlavne Ing.Michalovi Parvanovi za promptn├║ a 120% z├ísielku, perfektne zabalen├ę rastlinky,ochotn├í komunik├ícia cez e-mail, vrelo doporu─Źujem Plantae.sk aj ostatn├Żm nad┼íencom pestovania rastliniek :) :) :) Radvana

05 Okt 2016, 17:56

Zalo┼żen├Ż: 22 Okt 2016, 15:14
Ve─żmi pekne ─Ćakujem za rastlinky, ako aj za bonus :) . Rastlinky do┼íli v poriadku v dobrej kond├şcii. U┼ż podstupuj├║ aklimatiz├íciu pomocou f├│lie d─ża n├ívodu, d├║fam ┼że sa im bude u m┼ła p├í─Źi┼ą. E┼íte raz v─Ćaka za splnenie m├┤jho sna. Ke─Ć┼że so z├ísielkou som bol ve─żmi spokojn├Ż, ur─Źite odpor├║─Źam plantae.sk a ja s├ím si e┼íte ur─Źite roz┼í├şrim odtia─żto svoju zbierku.

22 Okt 2016, 15:24
Zobrazi┼ą pr├şspevky za obdobie posledn├Żch:  Usporiada┼ą pod─ża  
Vytvori┼ą nov├║ t├ęmu Odpoveda┼ą na t├ęmu  [ Po─Źet pr├şspevkov: 104 ]  Prejs┼ą na str├ínku Predch├ídzaj├║ca  1, 2, 3, 4, 5, 6  ─Äal┼íia

Kto je pr├ştomn├Ż

Pou┼ż├şvatelia prezeraj├║ci si toto f├│rum: ┼Żiadny registrovan├Ż pou┼ż├şvate─ż a 1 hos┼ą.

Nem├┤┼żete zaklada┼ą nov├ę t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete odpoveda┼ą na t├ęmy v tomto f├│re
Nem├┤┼żete upravova┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete maza┼ą svoje pr├şspevky v tomto f├│re
Nem├┤┼żete zasiela┼ą s├║bory v tomto f├│re

H─żada┼ą:

[ gallery ]       [ journal ]       [ foto ]       [ portfolio ]       [ rastliny ]